Використання хмарних технологій в освітньому процесі ЗДО

17.05. 2018 р. - Біленьківська ОТГ


17.05.2018  на базі  Біленьківської  загальноосвітньої школи відбувся науково-практичний семінар «Використання хмарних технологій в освітньому процесі ЗДО» для педагогів ЗДО Біленьківської ОТГ. В семінарі взяли участь 17 педагогів: завідувач, вихователь-методист, психологи, соціальні педагоги, вихователі  КДНЗ "Веселка", Лисогірського та  Маріївського НВК.

Старший викладач кафедри дошкільної освіти  КЗ "ЗОІППО" ЗОР Шульга Л.М. ознайомитися учасників семінару з сервісами Google, можливостями  і перевагами використання хмарних технологій. Педагоги в практичній роботі опанували хмарні технології,  створили корпоративний аккаунт та  віртуальні кабінети різних служб ЗДО, папки з діловою документацією спеціаліста, навчилися завантажувати документи, надавати доступ до них, створювати документи Google, надавали доступ для спільної роботи, одночасно працювали в одному документі на різних комп'ютерах, складали нову форму Google для опитування тощо.

Галина Олександрівна, завідувач Біленьківського КДНЗ "Веселка" висловила подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти і сподівання на активне впровадження марних технологій в освітній процес педагогами ЗДО Біленьківьскої ОТГ.


Використання хмарних технологій в освітній діяльності ЗДО

26.04. 2018 р. - Хортицький район м.Запоріжжя, ліцей №99

26.04.2018  на базі  багатопрофільного ліцею № 99 Запорізької міської ради Запорізької області відбувся науково-практичний семінар «Використання хмарних технологій в освітньому процесі ЗДО» для керівників ЗДО Хортицького району. В семінарі взяли участь 35 педагогів: директори і завідувачі, вихователі-методисти  ЗДО. Старший викладач кафедри дошкільної освіти  КЗ "ЗОІППО" ЗОР Шульга Л.М. запропонувала ознайомитися з сервісами Google, можливостями  і перевагами використання хмарних технологій: зберіганням на безоплатній основі до 15 Гб файлів у хмарному сервісі Google-диску, створенням різних текстових файлів та презентацій, організацією спільного редагування, забезпеченням доступу до файлів із різних пристроїв тощо. Учасники семінару створили корпоративний аккаунт та  віртуальний заклад дошкільної освіти, віртуальні кабінети різних служб ЗДО, папки з діловою документацією керівника, навчилися завантажувати документи, надавати доступ до них, створювати документи Google для спільної роботи, нову форму для опитування тощо. Братковська Наталія Миколаївна, методист районного методичного кабінету з дошкільної та початкової освіти Хортицького району Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Запорізької області висловила подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти і сподівання на активне впровадження хмарних технологій в управлінні закладами дошкільної освіти Хортицького району.Використання хмарних технологій в управлінській діяльності  закладів дошкільної освіти

15.03. 2018 р. - Комунарський район м.Запоріжжя, ЗДО №274

15.03. 2018 р. для керівників ЗДО Комунарського району м.Запоріжжя в дошкільному навчальному закладі  №274 Запорізької міської ради Запорізької області відбувся науково-практичний семінар з теми: "Використання хмарних технологій в управлінській діяльності  закладів дошкільної освіти". 

Актуальність семінару  зумовлена потребою сучасного керівника освітнього закладу  в модернізації управлінських технік, їх поєднанні з цифровими технологіями, адже вміння працювати з інформацією стає необхідним компонентом ефективної діяльності. Саме тому значний інтерес для керівників закладів дошкільної освіти сьогодні викликають хмарні технології. 

Так, за ініціативою завідувачів ЗДО Комунарського району кафедрою дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР проведено науково-практичний семінар.  Завідувачем ДНЗ №274 Лінчук М.В. організовано умови для практикуму управлінців у оволодінні навичками хмарних технологій. В роботі семінару взяли участь 25 керівників.  

Старший викладач кафедри дошкільної освіти Шульга Л.М. ознайомила слухачів із можливостями  і перевагами використання хмарних технологій: хмарний сервіс Google-диск дозволяє зберігати на безоплатній основі до 15 Гб файлів, створювати різні текстові файли та презентації, спільно редагувати їх разом із колегами, забезпечує доступ до файлів із різних пристроїв тощо. Учасники семінару створили  "віртуальний ЗДО" з кабінетом керівника, в якому працювали з Google-документами і долучали колег до спільної роботи  в режимі онлайн. 

Начальник територіального відділу освіти Комунарського району Кінебас В.В. висловила подяку Запорізькому обласному інституту післядипломної педагогічної освіти за співпрацю у  підвищенні професійного рівня керівників ЗДО і свої сподівання щодо активного впровадження хмарних технологій  в освітньому  менеджменті району.

 Шановні колеги, на цій сторінці Ви можете залишити запитання і отримати відповідь.


Comments: 6
 • #6

  Людмила Шульга (Monday, 26 November 2018 16:01)

  Добрый день, Татьяна! Спасибо за хорошую новость - я рада, что ваш сайт служит делу. Есть два варианта увеличения возможностей памяти: купить пакет Jimdo Pro и получить 10 Гб сетевого трафика или создать еще один сайт бесплатно (например - новостей) и подсоединить его к основному сайту (+ 5Гб). Мы используем второй вариант: создали дополнительные сайты по направлениям работы кафедры. Основной сайт при этом за 5 лет работы задействовал всего 10% памяти. Желаем удачи!

 • #5

  Татьяна Витковская ЦРД "Веселка" (Monday, 26 November 2018 13:48)

  Добрый день, Людмила Николаевна! Благодарю за помощь в создании сайта https://crdveselka.jimdo.com/ , пользуемся с радостью, одно смущает, мало памяти, подскажите, как создать подсайт. Спасибо

 • #4

  Людмила Шульга (Thursday, 26 April 2018 05:57)

  Ув. Виктория, семинар в лицее №99 проводится для руководителей дошк. учреждений Хортицкого района. Дайте запрос в районный отдел образования о проведении семинара и свяжитесь с нашей кафедрой. С ув. Людмила Шульга

 • #3

  Виктория (Wednesday, 25 April 2018 19:25)

  Людмила Николаевна, можно ли принять участие в семинаре. Я живу на Бабурке, но работаю в центре города. Записывалась на ваш тренинг, но не вошла в списки. В 2015 году была на вашем семинаре по созданию сайтов. Веду сайт сада и вспоминаю вас с благодарностью. С облаком не работала. Виктория.

 • #2

  Людмила Шульга (Saturday, 17 March 2018 21:29)

  Шановна Наталіє Іванівно! На тренінги 2018 року реєстрацію завершено. За потребою можливо проведення практичного семінару з цієї проблеми. Зателефонуйте і з'ясуйте це питання з завідувачем кафедри Байєр Ольгою Миколаївною. Дату семінару оговоримо разом. З повагою Л.Шульга

 • #1

  Наталя Іванівна (Friday, 16 March 2018 16:54)

  Шановна Людмила Миколаївна, нашому району теж потрібен такий тренінг. Як можна з вами звязатися, щоб ви приїхали до наших завідувачів ДНЗ?