Тренінг«Використання інформаційно-комунікативних технологій в управлінській діяльності керівника закладу дошкільної освіти»

21.08 - 23.08.2018 на базі ЗДО №34 "Оленка" Бердянської міської ради відбувся навчальний тренінг "Використання інформаційно-комунікативних технологій в управлінській діяльності керівника закладу дошкільної освіти" для освітян дошкільних закладів  м.Бердянськ у кількості 21 педагог. 

Під час роботи тренінгу старший викладач Шульга Людмила Миколаївна ознайомила слухачів із нормативно-правовою базою з використання хмарних технологій в освітньому процесі,  науково-теоретичними засадами Інформатизації освітнього закладу, видами хмарних технологій, хмарними послугами для освіти корпорації Google.

Учасники тренінгу  створили корпоративний акаунт  Google, персональний сайт і  віртуальний ЗДО з кабінетами керівника, методиста, психолога, медичної служби, педагогів, онлайн документи для спільної роботи, навчилися надавати посилання на них, ознайомилися з новою формою Google і створили анкети для опитування різних груп учасників освітнього процесу. 

Створені сайти під час тренінгу планується використовувати з вересня 2018 року в управлінській діяльності  для прозорості й підвищення ефективності керівництва освітою в ЗДО м. Бердянськ.

Матеріали тренінгуНавчальні презентації

Навчальні матеріали


Шановні колеги, просимо залишити інформацію про результати своєї роботи!