Тренінги


Застосування ІКТ та мультимедійних технологій, мережевих засобів, електронних ресурсів в управлінській діяльності керівників ДНЗ


2 група

16.05-17.05.2017 року на базі Запорізької ЗОШ № 72 відбувся обласний навчальний тренінг «Застосування ІКТ та мультимедійних технологій, мережевих засобів, електронних ресурсів в  управлінській діяльності керівників ДНЗ» для методистів районних та міських методичних кабінетів, завідувачів, вихователів-методистів ДНЗ (2 група). Під час роботи тренінгу керівники ДНЗ  оволоділи навичками роботи в хмарних технологіях. Кожним учасником тренінгу створено сайт керівника з використанням платформ  JIMDO,  Google, Blogger.

Навчальний курс з ІКТ пройшли 15 педагогів ДНЗ Гуляйпільського, Приморського районів області, Вознесенівського,  Шевченківського районів м.Запоріжжя. 


Шановні колеги, учасники тренінгу! Вітаю Вас зі створеними веб-сайтами! Бажаю подальших успіхів у наповненні сайтів інформацією. Якщо виникнуть питання - звертайтеся за допомогою. З повагою Людмила Шульга.

Онлайн-консультація


Заняття 2- 17.05.2017

План

 1. Робота в хмарному сховищі.
 2. Створення нової форми і організація опитування.
 3. Створення веб-ресурсу на платформі Google.
 4. Дизайн сайту.
 5. Наповнення контенту сайту.
 6. Використання гаджетів.
 7. Презентація сайту.Заняття 1- 16.05.2017

План 

 1. Аналіз сайтів ДНЗ.
 2. Створення моделі сайту ДНЗ.
 3. Створення аккаунту в Google.
 4. Створення пакету документів керівника в хмарному сховищі.
 5. Використання онлайн-сервісу для роботи з документами, таблицями та презентаціями (пакети сумісні з Word, Excel, PowerPoint).
 6. Он-лайн календар

Домашнє завдання:

Розмістити на Е-диску документи для сайту.


Анкета "ІКТ-компетентність"


Завантажити документи в папку "Тренінг: ДНЗ" для подальшого опрацювання